سقف کاذب سرویس بهداشتی

سقف کاذب سرویس بهداشتی

 سقف کاذب جهت سرویس های بهداشتی: باتوجه به مشکلاتی که در سرویس های بهداشتی به وجود می آمد و برای رفع آنها ضمن صرف زمان، هزینه بالایی در بر داشت و نیاز به متخصص بود،مشکلاتی از قبیل پوسته کردن رنگ و گچ سقف سرویس ها با توجه به رطوبت موجود در این فضا ها و یا نشت آب و رسوبات از طبقه بالا. با ایجاد سقف کاذب و استفاده از متریال های مناسب جهت اینگونه فضا ها نه تنها مشکلات مذکور در بالا را نخواهیم داشت بلکه از مزایایی همچون زیبا سازی، نور پردازی، سبک سازی و دسترسی آسان به بالای سقف اجرا شده خواهیم داشت.

که امروزه اکثریت سازندگان ساختمان ها این مسائل را لحاظ کرده و ترجیها در سرویس ها از سقف های کاذب با پوشش طلق، پلکسی و سازه آلومینیوم استفاده می کنند که قابل پسند اکثریت مردم واقع شده است.

هدف از ایجاد سقف کاذب برای سرویسها، در واقع بروز مشکلات ایجاد شده در دراز مدت برای سقفهای اصلی ساختمان است .
مشکلاتی از قبیل بلند بودن ارتفاع سرویسها، که ضمن نداشتن جلوه زیبا ، برای گرم شدن حمام باید انژی بالایی را هدر داد. که  باایجاد سقف کاذب مشکل کاملا بر طرف میشود . 
از مشکلات معمول در سرویسها به دلیل وجود بخار آب و مرطوب بودن اینگونه فضاها ، پوسته شدن رنگ بالای کاشیها است که برای بر طرف کردن نیاز به رنگ آمیزی و صرف هزینه و وقت است، که سقف کاذب برای همیشه این مشکل را حل کرده است.
حال اگر به هر دلیل در آپارتمان ،سقف سرویس طبقه بالایی نشت کند و مشکلی پیش بیاید اگر سقف سرویسهای بهداشتی، سقف کاذب باشند بدون هیچگونه ریخت و ریز و خرابکاری میتوان مشکل را روییت و بر طرف نمود.
در ضمن چون در سقفهای کاذب طلقی امکان نور پردازی از بالای سقف وجود دارد، ضمن ایجاد زیبایی خاص باعث کوتاه شدن ارتفاع نمیشود و شما آن را احساس نمیکنید.
برای دسترسی به فضای بالای سقفهای کاذب نیازی به متخصص و افراد خاص نیست و میتوان خیلی راحت با بلند کردن طلق ها  آنها را جابجا کرد .
معمولابرای جلوگیری از زنگ زدگی ناشی از بخار آب موجود در سرویسهای بهداشتی از سازه هایی مناسب با آن فضا استفاده میشود، مثلا یا آلومینیوم و یا گالوانیزه. و برای پوشش نیز ا متریال هایی که با مرور زمان آسیب نبینند، مانند ورقهای پی وی سی و یا انواع طلق میباشند.
 

تعریف سقف کاذب

سقف کاذب سقفی است که معمولا در بیشتر موارد به اسکلت ساختمان متصل بوده و بار آن به سازه اصلی ساختمان وارد می شود. بدین ترتیب بین سقف مذکور و قسمت زیرین سازه اصلی، فضای خالی به وجود می آید. این نوع از سقف ها می توانند صاف یا به شکل های مختلف ساخته شوند. سقف کاذب باید با مصالح سبک ساخته شده و قاب بندی آن به نحو مناسبی به اسکلت و یا کلاف بندی ساختمان متصل گردد تا ضربه تکانهای ناشی از زلزله در آنها موجب خرابی دیوار های مجاور نگردد.

مزایای سقف کاذب

1. سرعت اجرایی بالا
2. اجرای آسان
3. دقت بالا در اجرا
4. انعطاف معماری بالا
5. عایق صوت وحرارت
6. مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی
7. مقاوم در برابر آتش
8. مقاوم در برابر رطوبت
9. زیبا و دکوراتیو بودن آنها

انواع سقف های کاذب

1. سقف کاذب با رابیتس و اندود
2. سقف کاذب با لمبه آلومینیوم
3. سقف کاذب با لمبه چوبی
4. سقف کاذب با قطعات پیش ساخته گچی
5. سقف کاذب با ورقهای آزبست و سیمان صاف
6. سقف کاذب با انواع آکوستیک
7. سقف کاذب با انواع پلی کربنات و ایرانیت
8. سقف کاذب با انواع طلق و پلکسی
9. سقف کاذب با پوشش ورق گالوانیزه (شیروانی)


ورود اعضا

E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت سقف پوشان مدرن (سایت سقف کاذب ) می باشد
www.saghfeKazeb.com